Jestem artystką i arteterapeutką w nurcie Vedic Art. Członkinią Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich i edukatorką malarstwa intuicyjnego. W swoich warsztatach wykorzystuję malarstwo intuicyjne nie tylko jako twórcze ujście, ale także potężne narzędzie do wyrażania siebie, rozwoju i uzdrawiania.
Towarzyszę ludziom w chwilach zmiany, w momentach kiedy emocje potrzebują bezpiecznego ujścia, a także gdy potrzeba czasu, żeby twórczo odpocząć.
Zachwyt nad światem od zawsze łączyłam z dużą wrażliwością na sztukę. Malując olejem, akrylem i akwarelą wyrażam siebie i swoją miłość, fascynację i poruszenie.

Twórcze wyrażanie siebie, praca z kolorami, dają mi możliwość głębokiego połączenia z własną prawdą i podświadomością.
Tworzę bezpieczną przestrzeń bez ocen i presji, w której każdy ma prawo do wyrażania emocji, bycia sobą i w prawdzie ze sobą.
Nie pouczam i nie daje złotych rad. Jestem obok i prowadzę przez świat kreacji i arteterapii, której nieoceniony wpływ na regulację układu nerwowego potwierdzają liczne badania.

Prowadzę kreatywne warsztaty rozwojowe Obrazy Mocy oraz certyfikowane warsztaty Vedic Art, na których osoby bez doświadczenia, poprzez malarstwo intuicyjne poprawiają swój dobrostan i mental health. Odporność psychiczna, wykorzystanie potencjału, wzrost pewności siebie i kreatywny odpoczynek to elementy, które wzmacniam jako artystka i arteterapeutka na warsztatach.

Zamykam oczy by widzieć

Zostaję w ciszy, by czuć...
Łączę się z pierwotna energia kreacji, która kieruje mną i moją sztuką.
Prowadzę w Warszawie autorską Pracovnię Art/Soul.

Chętnie porozmawiam:
Aleksandra Waga-Mizera
609769526
aleksandrawm@obrazymocy.com.pl